ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Flamskvävnad 7607004
nr 760 7004
Flamskvävnad
Tidigt 1800-tal, 90x43
Kondition: kantskador
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.100 kr
måndag 28 maj 2012
1/4 19:54:10
13/4 11:53:25
6.000 kr
- Klassiska